Aasta šovinisti valimised: kandidaat nr 4 on Raivo Mänd!

Räägib ekspert. Kuvatõmmis

Raivo Mänd on Tartu Ülikooli professor, zooloog ja naistevastase vägivalla spetsialist, nagu paljud tänavused kandidaadid. Raivole meeldib lisaks naistudengite kehade kommenteerimisele käia sotsiaalmeedias naisi õpetamas, kuidas võtta asju “emotsioonideta” ja “objektiivselt”. Nagu tema seda teeb:

Screen Shot 2016-06-09 at 10.17.29
Raivo Mänd õpetamas naisi, kuidas olla objektiivne.

Kui keelata meeste vägivald naiste vastu (nagu Eestis polekski kehtivat karistusseadustikku) tuleb süsteemi tasakaalustamiseks piirata ka näiteks naiste õiguse nutta või õiguse meest oma ilu ja veetlevusega pidevalt ahvatleda ja manipuleerida.

Täiesti objektiivselt.

Emotsioonideta. 

Aasta šovinist on rubriik, kus tutvustame lugejatele ükshaaval silmapaistvaid šoviniste. Aasta lõpus korraldame rahvahääletuse. Võitja saab lisaks aule ja kuulsusele ka Feministeeriumi otsepostitusi oma e-postiaadressile.

Tutvu teiste 2016. aasta kandidaatidega siin.

Tutvu 2015. aasta kandidaatidega siin.

1
FacebookTwitterEmail

Toeta meid!

Sinu annetus aitab Feministeeriumit töös hoida — algatada uusi projekte, tasuda kaaskirjutajatele ja arendada kohalikku feministlikku mõtet.

Anneta

Loe ka

Oscarid ja terve talupojatotrus

Äsja võttis Ühendriikide filmiakadeemia vastu uued parima filmi Oscarile kandideerimise reeglid, mis eeldavad tulevikus kandideerijailt väheesindatud inimrühmade kaasamist filmi valmimisse.…